Kategoria: Dom i Wnętrze

 • Czy stół zewnętrzny to dobry zakup?

  Czy stół zewnętrzny to dobry zakup?

  Przydomowy ogród czy taras to świetne miejsce do wykreowania wygodnej przestrzeni wypoczynkowej. Praktycznie nieograniczony wybór mebli ogrodowych sprawia, że możliwe jest zaprojektowanie przestrzeni idealnie dopasowanej do własnych potrzeb. Stół zewnętrzny to jedna z wielu propozycji, która pozwoli na wygodny odpoczynek blisko domu!

 • Kuchnia – miejsce kreatywnych wyzwań kulinarnych

  Kuchnia – miejsce kreatywnych wyzwań kulinarnych

  Nie ma znaczenia, czy nasza kuchnia jest duża czy mała – dzisiaj zaaranżujemy takie wnętrze bez większego problemu. Funkcjonalna kuchnia to miejsce, w którym gotowanie przychodzi z łatwością, ale też przestrzeń, w której spotykają się domownicy. Jakie meble i dodatki wybrać, by kuchnia prezentowała się doskonale?

 • Hokery do kuchni industrialnej – inspiracje

  Hokery do kuchni industrialnej – inspiracje

  Nie trzeba wiele, by zwykłą kuchnię zaaranżować w sposób niebanalny – przekonują architekci i dekoratorzy. Wśród licznych propozycji na styl kuchni, jednym z najchętniej wykorzystywanych jest styl loftowy. Hokery do kuchni oraz stylizowane dodatki pozwolą na wykreowanie wnętrza, które będzie zachwycać każdego dnia. Od czego zacząć tworzenie takiej kuchni?

 • W poszukiwaniu zdrowego stylu życia

  W poszukiwaniu zdrowego stylu życia

  Zdrowe ciało idzie w parze z dobrym samopoczuciem – przekonują lekarze i dietetycy. Chcąc zachować doskonałą kondycję oraz zdrowie, warto pamiętać o aktywnym trybie życia, odpoczynku, ale też odpowiedniej diecie. Dieta ma kolosalny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Co jeść, a czego unikać?

 • Sofa ogrodowa 4-osobowa – jaki model kupić?

  Sofa ogrodowa 4-osobowa – jaki model kupić?

  Lato i początek jesieni to idealna pora na odpoczynek blisko natury – sprzyja temu aura, doskonała pogoda. Dysponując ogrodem czy tarasem, bez trudu uda się zaaranżować przestrzeń dopasowaną do konkretnych potrzeb. Jedną z propozycji na wyposażenie takiego miejsca wypoczynkowego jest sofa ogrodowa 4-osobowa. Jaki model wybrać?

 • Czy kokon bujak zmieni odbiór przestrzeni wypoczynkowej?

  Czy kokon bujak zmieni odbiór przestrzeni wypoczynkowej?

  Kokon bujak to dzisiaj jeden z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych. Fotel ten zwraca uwagę, przyciąga wzrok i sprawia, że zwykła przestrzeń balkonu, tarasu czy ogrodu zmienia się nie do poznania. Jak jest zbudowany? Czy taki mebel pozwoli nam odpoczywać skuteczniej?

 • Jak wykreować wyjątkowy taras wypoczynkowy blisko domu?

  Jak wykreować wyjątkowy taras wypoczynkowy blisko domu?

    Nie trzeba wiele, aby przydomowy taras zmienił się w idealne miejsce wypoczynkowe. Dzięki odpowiednim meblom stworzymy strefę, z której korzystać będą nasi bliscy i która stanie się ulubionym miejscem letnich spotkań. Szukając odpowiedniego kompletu mebli postaw na kolekcje technorattanowe!

 • Fotele rattanowe na balkon – stwórz swoją strefę relaksu

  Fotele rattanowe na balkon – stwórz swoją strefę relaksu

    Latem chętnie wychodzimy z zamkniętych czterech ścian i spędzamy czas wolny na  świeżym powietrzu. Niestety, nie każdy z nas ma do dyspozycji swój własny ogród, w którym mógłby delektować się piękną pogodą. Czy mieszkańcy bloków w poszukiwaniu ukojenia i kontaktu z naturą muszą wyjeżdżać za miasto? Niekoniecznie! Doskonałym zamiennikiem klasycznego tarasu jest balkon. Nawet…

 • Dobre patio ogrodowe

  Dobre patio ogrodowe

  Patio ogrodowe, czyli inaczej mówiąc altana, jest funkcjonalnym, zacienionym miejscem, gdzie można odpocząć. Gdzie ustawić takie patio? Na co powinno się zwracać uwagę decydując się na takie miejsce?

 • Funkcjonalna, czarna kuchnia

  Funkcjonalna, czarna kuchnia

  Czarna kuchnia z dobrze dobranymi dodatkami stanie się funkcjonalnym pomieszczeniem, które wzbudzi podziw w niejednej osobie. Pamiętajmy o tym, aby podczas urządzania swojej kuchni podążać za tym, co nam się podoba, a nie za chwilowo panującą modą.