Zdrowie i Uroda

Co warto wiedzieć na temat metody żelowej zdobienia paznokci?

Współczesne kobiety mogą wybierać spośród bardzo wielu trwałych metod zdobienia paznokci, decydując się na manicure w salonie kosmetycznym lub własnoręcznie wykonany w domu. Popularna jest między innymi metoda żelowa zdobienia paznokci lub paznokcie hybrydowe. Dają one doskonały efekt wizualny, a także są niezwykle trwałe i wytrzymałe na odpryskiwanie lakieru.

Metoda żelowa zdobienia paznokci

Pierwsza z bardzo popularnych technik zdobienia paznokci to metoda żelowa. Bardzo często decydują się na nią kobiety, które mają spory problem z łamliwymi paznokciami, którym bardzo trudna jest nadać ładny, pożądany kształt. Dzięki metodzie żelowej zdobienia paznokci można szybko poradzić sobie z tym problemem. W tym przypadku na płytkę paznokcia nakłada się specjalny żel, który następnie jest utwardzany pod specjalną lampą. Można w ten sposób przedłużyć naturalną płytkę paznokcia i nadać jej odpowiedni kształt. Nawet krótkie i połamane paznokcie szybko będą wyglądać zupełnie inaczej, bardziej elegancko i kobieco.

Co warto wiedzieć na temat metody żelowej zdobienia paznokci?

Metoda żelowa zdobienia paznokci jest bardzo trudna do własnoręcznego wykonania w domu. Jeżeli kobieta decyduje się na paznokcie żelowe to musi brać pod uwagę regularne wizyty u kosmetyczki. Tego typu paznokcie są jednak też niezwykle trwałe, dzięki metodzie żelowej można osiągnąć niezwykle atrakcyjny efekt wizualny. Paznokcie można przedłużyć i na przykład nadać im modne i niezwykle seksowny kształt ostrych pazurków. Paznokcie można też ozdobić na przykład za pomocą świecących aplikacji i naklejek. Warto wybrać się do kosmetyczki, która specjalizuje się w tego typu metodzie przedłużania paznokci i w ciekawy sposób je ozdabia. Dzięki temu na paznokciach będzie można nosić prawdziwe małe dzieła sztuki. Przepiękna malunki i ozdoby na paznokciach zawsze przyciągają wzrok i stanowią niebanalną ozdobę dla dłoni.

Jak usunąć paznokcie żelowe?

Wybierając się na manicure żelowy do kosmetyczki trzeba również zdawać sobie sprawę z tego, że usuwanie takich paznokci również wymaga konsultacji ze specjalistą. Paznokcie żelowe muszą być zdejmowane w profesjonalny sposób, tak by nie doszło do naruszenia płytki. Specjalistki robią to bezbłędnie, dlatego warto wybrać się do nich na ściąganie żelowych paznokci, nie robić tego we własnym zakresie. Aby usunąć paznokcie żelowe wystarczy raz na trzy lub cztery tygodnie umówić się na kolejną wizytę, podczas której wykonany zostanie również nowy manicure. Jeżeli kobiecie bardzo szybko rosną paznokcie, częstotliwość wizyt u kosmetyczki może być wyższa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/ metoda żelowa zdobienia paznokci.