Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – cała magia zamknięta w środku jednego urządzenia

Depilacja laserowa umożliwia prawidłowe i permanentne usuwanie zbędnego owłosienia z powierzchni skóry dzięki działaniu nowoczesnego lasera. Warto wspomnieć, że jeszcze kiedyś wszystkie lasery były bardzo podobne, a dziś mogą bardzo poważnie się od siebie różnić. Ze względu na rozwój technologii dziś lasery potrafią być bardzo dobrze dostosowane do skóry i sprawiać o wiele mniejszy dyskomfort podczas trwania zabiegu…

 

Rodzaje laserów do depilacji

 

Wszystko zależy jakie rodzaje laserów do depilacji znajdują się w danej placówce. Istnieją dwa bardzo popularne rodzaje laserów do depilacji. Jednym z nich jest laser SPEC3 Hybrid, który łączy w sobie wiele technologii depilacyjnych. Dzięki temu jest w stanie szybko dopasować się do danej karnacji przez co idealnie dostosowuje do niej moc oraz długość wiązki światła lasera. Dodatkowo posiada specjalne komponenty zmniejszające dyskomfort podczas trwania zabiegów depilacyjnych. Mowa tutaj o dodatkach chłodzących, które redukują ból i obrzęk niekiedy zdarzający się podczas korzystania z innych, starszych modeli laserów.

 

Zobacz: Rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

 

Innym przykładem laserów jest laser Light Sheer, który posiada wiele różnorodnych końcówek bardzo dobrze dopasowujących się do ciała klienta. Przykładowo o wiele optymalniej jest przeprowadzać zabieg depilacji laserowej okolic intymnych dobrze dobranymi końcówkami, które nie będą ograniczać ruchów. Również w przypadku depilacji laserowej większych powierzchni jak uda użycie większej końcówki jest bardziej efektywne, a czas spędzony na przeprowadzeniu zabiegu znacznie się skraca.

 

Podsumowanie

 

Tak więc warto jest wybrać salony depilacyjne charakteryzujące się bardzo dobrymi i nowoczesnymi laserami. Zawsze przed wizytą można zapytać się jakie modele laserów występują w danej placówce. Przykładem sieci salonów depilacyjnych, które posiadają wcześniej wymienione salony jest sieć depilacja.pl, której usługi są bardzo popularne. Salony znajdują się w każdym z największych miast w Polsce dlatego również ich dostępność jest bardzo dobra.