Dom i Wnętrze

Fotele rattanowe na balkon – stwórz swoją strefę relaksu

 

Latem chętnie wychodzimy z zamkniętych czterech ścian i spędzamy czas wolny na  świeżym powietrzu. Niestety, nie każdy z nas ma do dyspozycji swój własny ogród, w którym mógłby delektować się piękną pogodą. Czy mieszkańcy bloków w poszukiwaniu ukojenia i kontaktu z naturą muszą wyjeżdżać za miasto? Niekoniecznie! Doskonałym zamiennikiem klasycznego tarasu jest balkon. Nawet niewielki balkon może stać się godnym zastępcą prawdziwego ogrodu, jeśli tylko zadbasz o jego wyposażenie. Doskonałym wyborem będą fotele rattanowe na balkon.

Wygodne i stylowe – fotele rattanowe na balkon

Fotele rattanowe na balkon są tegorocznym hitem rządzącym w modnych zewnętrznych aranżacjach. Plecione fotele pełnią w ogrodach podwójną funkcję – wysmakowanej dekoracji i funkcjonalnego wyposażenia. Fotele wyplatane z rattanu wnoszą do aranżacji klimat przywołujący wspomnienie wakacyjnych, egzotycznych wyjazdów. Meble z rattanowej, surowej plecionki doskonale wpisują się w kompozycje inspirowane stylem rustykalnym, kolonialnym, skandynawskim lub boho. Nowe fotele balkonowe stworzą zgrany duet z niewielkim stolikiem z drewna lub rattanu. Ich harmonijnym dopełnieniem będą dekoracyjne poduszki, lampiony oraz kwiaty posadzone w plecionych donicach i drewnianych skrzynkach.

Meble rattanowe Vimine – ekologicznie, wygodnie, efektownie

Solidnie wykonanych, eleganckich i komfortowych foteli rattanowych na balkon warto szukać w katalogu marki Vimine. Producent oferuje wysokiej jakości fotele wyplatane z rattanu oraz lekkie modele składające się z rattanowego siedziska i metalowych nóg. Co ważne, meble rattanowe Vimine tworzone są ręcznie z rattanu pozyskiwanego z ekologicznych plantacji zrównoważonego rozwoju.