Zdrowie i Uroda

Hurtownia fryzjerska – sprawdź, czym może Cię zaskoczyć!

Pielęgnacja włosów to podstawa dobrego wyglądu, jak i dobrego samopoczucia. Piękne i zadbane włosy to nasza wizytówka, ale i ozdoba! Chcąc, by zawsze zachwycały warto zastanowić się nad tym, jakie produkty stosujemy każdego dnia. Dobór produktów nie powinien być przypadkowy. Co proponują nam najlepsze hurtownie fryzjerskie?

Nowoczesne szampony pielęgnacyjne

Zdecydowana większość z nas używa klasycznych szamponów w płynie – produkt ten przeznaczony jest do oczyszczani skóry głowy z sebum, drobinek kurzu, bakterii. Wybierając szampon kierujmy się przede wszystkim własnymi preferencjami oraz stanem skóry. W przypadku skóry problematycznej, skłonnej do podrażnienia odpowiednie będą szampony delikatne, o nieskomplikowanym składzie, które nie będą dodatkowo wyjaławiać bariery ochronnej głowy. Jeśli borykamy się z problemem przetłuszczania się postawmy na szampony z wyciągami z ziół. Chcąc zachować żywy kolor farby na włosach warto wybrać szampony chroniące kolor. Szeroki wybór produktów zapewni nam hurtownia fryzjerska Hair Shop.

Odżywki, maski i balsamy

Chcąc zachować wysoką sprężystość i elastyczność włosów warto po każdym myciu stosować odżywki dopasowane do naszego rodzaju włosa. Odżywka pozwoli otoczyć włos ochronną barierą, jak również ożywić go, poprawiając jego wygląd.

Dobrym pomysłem jest również stosowanie masek i balsamów – producenci rekomendują użytkowanie ich raz w tygodniu. Maskę aplikuje się na mokre włosy, kolejno zaś zawija je w ręcznik, aby w cieple mogły wydzielać się dobroczynne substancje. Maska pozostawia włosy zdrowe i lśniące.

Koloryzacja pod kontrolą

Chcą zachować piękny wygląd włosów często decydujemy się na koloryzację. Poza nałożeniem farby warto również pamiętać o szamponach przedłużających kolor i chroniących go.