Dom i Wnętrze

Meble kuchenne na wymiar – najlepsze do kawalerki

Kawalerka z niewielką kuchnią albo aneksem kuchennym może sprawiać spore problemy w wyposażeniu. W takiej sytuacji warto zdecydować się na zamówienie mebli kuchennych na wymiar!

Gdy kuchnia jest mała i nieustawna, dobór gotowych mebli kuchennych, które można znaleźć obecnie w sprzedaży może być naprawdę dużym problemem. W takim przypadku warto postawić na wykonane na wymiar meble kuchenne Warszawa to tylko jedno z wielu miast w Polsce, gdzie można je zamówić.

Jakie są główne zalety tego rodzaju umeblowania? Jak można dopasować je do swoich potrzeb? Ile kosztuje tego typu zabudowa?

Meble kuchenne na wymiar – dlaczego warto je wybrać?

Zdecydowanie największą zaletą mebli kuchennych na wymiar jest możliwość dostosowania ich do wnętrza kuchni – nawet wtedy, gdy jest ona naprawdę mała, wąska, nieustawna. Zakłady stolarskie mogą dostosować zabudowę kuchni do przestrzeni z dokładnością co do milimetra – takich możliwości nie dają nam gotowe meble ze sklepów.

Jednak idealne dopasowanie nie jest jedynym atutem mebli na wymiar. Ponadto klient zamawiający takie meble kuchenne w Warszawie albo w innym mieście ma możliwość doboru:

– stylu zabudowy – klasyczna lub nowoczesna,
– materiałów na meble – płyty laminowane, szkło, drewno, płyty fornirowane i inne,
– układu mebli w kuchni – dla maksymalnego komfortu i funkcjonalności,
– wyposażenia wewnętrznego mebli – półki, szuflady z wkładami, karuzele w szafkach narożnych, wysuwane kosze na śmieci i inne,
– rodzaju blatu i zlewozmywaka – także estetycznie wpuszczanego w blat,
– AGD do zabudowy – estetycznie komponuje się z całą zabudową.

Jak widać, przy zamówieniu mebli kuchennych na wymiar klient ma możliwość dopasowania zabudowy pod każdym względem!

Ile trzeba zapłacić za meble kuchenne na wymiar?

Ceny tego typu umeblowania są wyższe niż zwykłych mebli kuchennych. Wyceny przygotowywane są indywidualnie – można umówić się z pracownikiem zakładu stolarskiego albo skorzystać z kalkulatorów wyceny on-line, które znajdziemy na różnych stronach internetowych.

Gdy potrzebne są przeznaczone do małej kuchni meble kuchenne Warszawa może zaproponować ceny rozpoczynające się od około 5-6 tysięcy złotych za umeblowanie z płyt laminowanych. W przypadku droższych materiałów jak płyty fornirowane czy drewno naturalne koszty mogą być już znacznie wyższe.

Podsumowując, gdy w kawalerce jest mała kuchnia lub niewielki aneks kuchenny, w takim przypadku warto zdecydować się na meble na wymiar. To gwarancja, że będą one pasowały idealnie do wnętrza kuchni niezależnie od jej wielkości i kształtu!

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://bbmeble.pl meble kuchenne Warszawa.