Miasta, które warto zobaczyć!

Wakacje to idealny czas na odpoczynek – warto skorzystać nie tylko ze wspaniałej pogody i aury, ale też dłuższego dnia. Podróżowanie po Polsce własnym samochodem to również sposób na to, aby wakacje spędzić nietuzinkowo: pakując do bagażnika namiot dajemy sobie wiele możliwości związanych z nocowaniem. Jakie miejsce odwiedzić?

Kraków – Małopolska pełna skarbów

Szukając połączenia aktywnego wypoczynku oraz możliwości zwiedzania warto zdecydować o podróży do Małopolski. To wyjątkowe województwo zaoferuje nam wiele ciekawych atrakcji, poczynając od możliwości zwiedzania Krakowa i jego zabytków, poprzez aktywny wypoczynek w górach (Pieniny, Tatry, Beskid Wyspowy), aż po możliwość korzystania z olbrzymiej ilości ścieżek rowerowych. Szczególnie aktywny wypoczynek w Małopolsce ma wiele odmian: osoby aktywne mogą korzystać z licznych szlaków pieszych w górach i odwiedzać schroniska górskie, ale też wsiąść na dwa kółka i skorzystać z jednej z najlepiej przygotowanych ścieżek rowerowych na Velo Małopolska.

Lubuskie – poznaj zachodnią ścianę Polski

Miejscem z pewnością ciekawym i nieodkrytym jest zachodnia ściana naszego kraju. Decydując się na pobyt w tych okolicach warto skorzystać z pomocy doświadczonych touroperatorów – mówią pracownicy firmy lubuskielove.pl. Lubuskie to prawdziwa perełka dla osób aktywnych: możemy tu zwiedzać okolicę zarówno na rowerach, jak i na kajakach! Spływy Nysą Łużycką czy Paklicą z pewnością będą świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych – spływy kajakowe to atrakcja, z której korzystać mogą osoby właściwie w każdym wieku! Szukając spokoju i wypoczynku po aktywnym dniu na kajaki warto wybrać się do Zielonej Góry, gdzie przywita nas wspaniałe stare miasto, palmiarnia oraz możliwość poznania historii winiarni tego regionu.

Read Previous

Tworzenie tróymiarowych grafik

Read Next

Remontujemy kuchnię – jakie meble wybrać?