Biznes

Niebanalne sale ślubne

Czasy, kiedy przyjęcia weselne organizowane były w remizach czy pozbawionych wyrazu salach, minęły. Dzisiaj narzeczeni mają do wyboru ogrom ciekawych, niebanalnych miejsc, które nadają ceremonii naprawdę wyjątkową oprawę. Jakie sale weselne cieszą się obecnie największą popularnością? Sprawdź, jakie trendy rządzą na ślubnym rynku i znajdź swój styl!

Impreza pod namiotem

Niepoprawni romantycy z pewnością będą zachwyceni naszą pierwszą propozycją. Pokaźna rzesza osób rezygnuje z imprezy w lokalu na rzecz postawienia specjalnego namiotu (tego typu imprezę doskonale można połączyć ze ślubem plenerowym). Aby zorganizować nietypowe przyjęcie na świeżym powietrzu, wystarczy dysponować odpowiednio rozległą przestrzenią. Montażem parkietu oraz namiotu zajmie się profesjonalna firma. Warto mieć świadomość, że alternatywne wesele w namiocie pociąga za sobą dodatkowe koszty – wynajem miejsca i samej konstrukcji, catering, wypożyczenie stołów i krzeseł, wynajęcie florysty, a nawet wynajęcie toalet. Więcej na temat organizacji wesela w namiocie przeczytasz na stronie gdziewesele.pl.

Wesele w stodole? Dlaczego nie!

Marzysz o naturalnym, sielskim weselu bez blichtru? W takim razie kolejna propozycja przykuje Twoją uwagę. Na podmiejskich terenach powstaje coraz to więcej domów weselnych znajdujących się  w budynkach przypominających stodoły. Impreza weselna w zlokalizowanym z daleka od miejskiego zgiełku, drewnianym, przestronnym wnętrzu wypełnionym polnymi kwiatami, snopami siana i lampionami będzie niezapomnianym przeżyciem.

Z industrialną nutą

Ogromnym zainteresowaniem w ostatnich kilku sezonach cieszą się lokale zaprojektowane w industrialnym stylu. Surowe, wypełnione cegłą, nadgryzione zębem czasu budynki pięknie prezentują się na zdjęciach.