Dom i Wnętrze

Nowoczesne garnki w naszych kuchniach

Czy gotowanie może na nowo stać się przyjemnością i pasją? Producenci nowoczesnych garnków, patelni i noży przekonują, że tak. Wybierając elementy wyposażenia kuchni wykonane z najwyższą precyzją na nowo odkryjemy przyjemność z gotowania i będziemy w stanie oferować naszym bliskim potrawy wyjątkowe w smaku. Jakie produkty wybrać urządzając kuchnię?

Nowoczesne garnki jako kuchenne wyposażenie

Kuchnia nie może obyć się bez garnków – nie ma co do tego wątpliwości. Firmy takie jak gerlach.pl zaproponują nam nowoczesne garnki wykonane z trwałych materiałów. W kolekcjach marki Gerlach znajdziemy elementy tworzone ze tali nierdzewnej 18/10, która nie jest podatna na odkształcenia, wysokie temperatury, korozję. Stalowe garnki pozwolą nam na przygotowywanie ulubionych potraw i dań oraz serwowanie ich bliskim.

Marka Gerlach poszła o kilka kroków do przodu wyprzedzając konkurencję i proponując swoim klientom zestawy garnków o wyjątkowych parametrach technicznych. W dnach garnków stalowych umieszczane są aluminiowe dyski, dzięki którym możliwe jest lepsze i równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Dyski pozwalają też na użytkowanie garnków na wszystkich typach kuchenek, również na modelach indukcyjnych.
Każdy z garnków posiada wygodne uchwyty lub też rączkę – elementy te wykonane są z materiałów antypoślizgowych, które pozwalają na wygodne i bezpieczne podnoszenie garnków i patelni. W kompletach znajdziemy też pokrywki, które idealnie dopasowane są do rantu garnków. Pokrywki tworzone są ze szkła hartowanego, przez co są wysoce odporne na uszkodzenia.

Noże, które pozwolą na szybsze przygotowywanie potraw

W kuchni nie może zabraknąć ostrych i funkcjonalnych noży. Te również zaoferuje nam producent. Nowoczesne noże posiadają ostrza wykonane z wysokiej jakości stopów, które pozwalają na precyzyjne cięcie, szatkowanie czy filetowanie.