Dom i Wnętrze

Nowoczesne krzesło wiszące w strefie przydomowej

Jak zmienić zwykły taras przydomowy w miejsce idealne do wypoczynku? Najprostszą metodą jest wybór wygodnych i oryginalnych mebli ogrodowych! Krzesło wiszące to jedna z wielu propozycji, którą znajdziemy w sklepach topowych producentów. Czy nada ono charakteru naszej przestrzeni wypoczynkowej? Zdecydowanie tak!

Krzesło wiszące idealne do relaksu!

Nasz taras może zmieniać się zgodnie z naszymi oczekiwaniami: może być miejscem do podawania popołudniowej herbaty czy posiłków w okresie lata, ale także przestrzenią, gdzie bezpiecznie mogą bawić się nasze dzieci. Wieczorami taras zmieni się nie do poznania, kiedy zapaliły lampy i zaprosimy znajomych na grilla. Szukając ciekawych mebli i dodatków na taras krzesło wiszące wydaje się być idealnym wyborem.

Nietuzinkowe krzesło wiszące to mebel, który zaskoczy nas pozytywnie w każdym calu. Zaprojektowano go zgodnie z najnowszymi trendami, przez co nasz taras nabiera blasku. Zastosowane materiały są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Krzesło wiszące to także element, który w prosty sposób pozwoli nam się odprężyć i odpocząć z dala od codziennych problemów. Krzesło wiszące oparte jest na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo. Dzięki aluminium mebel nie jest ciężki, przez co jego podnoszenie czy przesuwanie nie sprawia problemu. Wierzch krzesła wykonano z technorattanu – to materiał syntetyczny o wysokiej odporności na niskie czy wysokie temperatury, promieniowanie UV. Wewnątrz kokonu umieszczono miękkie poduszki i siedziska.

Zaaranżuj taras zgodnie z potrzebami!

Czy wiesz, że krzesło wiszące świetnie prezentować się będzie z innymi meblami technorattanowymi? Wybierz sofę narożną, aby wygodnie usadzić kilkoro gości lub leżankę ogrodową, aby móc opalać się czy czytać na świeżym powietrzu do woli.