Dom i Wnętrze

Sofa ogrodowa 4-osobowa – jaki model kupić?

Lato i początek jesieni to idealna pora na odpoczynek blisko natury – sprzyja temu aura, doskonała pogoda. Dysponując ogrodem czy tarasem, bez trudu uda się zaaranżować przestrzeń dopasowaną do konkretnych potrzeb. Jedną z propozycji na wyposażenie takiego miejsca wypoczynkowego jest sofa ogrodowa 4-osobowa. Jaki model wybrać?

Sofa ogrodowa 4-osobowa z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że to meble technorattanowe są dzisiaj najchętniej kupowanymi. Meble te cenione są za ich elegancki wygląd, wysoką odporność na uszkodzenia oraz gwarancję komfortowego wypoczynku. Sofa ogrodowa 4-osobowa z tego tworzywa będzie rewelacyjnie prezentować się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich czy klasycznych – jest to możliwe dzięki szerokiej palecie kolorystycznej i możliwości dopasowania koloru sofy do już istniejącej aranżacji. Sofa ogrodowa 4-osobowa z technorattanu uzupełniona jest o miękkie poduszki, dzięki którym wypoczynek jest jeszcze przyjemniejszy. Szeroki wybór mebli technorattanowych pozwoli na połączenie sofy z leżanką ogrodową. Także krzesła ogrodowe i stół pozwolą na wykreowanie niebanalnego kompletu.

Sofa ogrodowa 4-osobowa w cieniu pergoli

Jak przygotować miejsce w ogrodzie, by sofa ogrodowa 4-osobowa prezentowała się doskonale? Świetnym rozwiązaniem okaże się pergola ogrodowa, czyli nowoczesne zadaszenie. Pergole wznoszone są modułowo z elementów aluminiowych – w ten sposób możliwe jest zadaszenie dowolnej powierzchni ogrodu. Dach pergoli tworzą ruchome lamele – możliwość regulowania ich ustawienia sprawia, że użytkownicy decydują o tym jak wiele światła wpada pod pergolę. Dla większego komfortu i prywatności pergole można uzupełnić o ścianki boczne i frontowe. Chronią one zarówno przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak i spojrzeniami sąsiadów!