Dom i Wnętrze

Sprytne meble do małych pomieszczeń, czyli urządzamy dom

Ciasne, ale własne – niezależnie od tego, jaki mamy metraż mieszkania,domu cieszmy się, że należy ono do nas i nie musimy nikomu płacić za wynajem. Jeżeli pomieszczenia są naprawdę małe to wykorzystajmy sprytne meble do małych pomieszczeń, dzięki czemu na wszystko starczy nam zawsze miejsca.

Sprytne meble do małych pomieszczeń – biurka w różnym wydaniu

Sprytne meble do małych pomieszczeń pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Jednym z takich mebli jest biurko, które praktycznie znaleźć musi się w każdym mieszkaniu – niezależnie od tego, czy w naszym domu jest nastolatek uczęszczający do szkoły, czy też nie. Biurko może przydać nam się w różnych chwilach. Dobrym wyborem jest biurko ukryte, czyli z opuszczanym blatem, kiedy tylko zajdzie potrzeba jego użytkowania. Kiedy nie, to blat będzie można złożyć i dosunąć do ściany. Na rynku dostępne są takie modele, które idealnie komponują się ze ścianą. Dobrym wyborem jest również biurko, które na całej powierzchni blatu ma również pod spodem ogromną półkę, gdzie będzie można schować książki, zeszyty lub też inne potrzebne nam rzeczy.

Wielofunkcyjne łóżka

Wybierając sprytne meble do małych pomieszczeń stawiajmy również na łóżka, które może pełnić kilka funkcji. Dobrym wyborem będzie wolno stojące łóżko, które pod spodem będzie miało pojemne szuflady, gdzie zawsze będziemy mogli schować nie tylko pościel, ale również swoje rzeczy. Jeżeli kochamy czytać, a nasza biblioteczka jest naszą dumą, to postawmy na łóżko zawierające pod spodem specjalne półki na nasze pozycje książkowe.