Ciekawe

Tworzenie tróymiarowych grafik

Dzisiejsze możliwości programów komputerowych są ogromne. Czerpiemy z nich garściami, dzięki czemu możemy cieszyć się obrazami trójwymiarowymi i nie tylko. Umiejętna obsługa programów komputerowych jest w stanie otworzyć przed nami drzwi do dobrze płatnej pracy.

Dobry specjalista na rynku pracy

Branża informatyczna rozwija się dzisiaj ogromne. Widać, że na rynku pracy potrzebni są ludzie, którzy dobrze poruszają się po branży IT, wykazują się znajomością poszczególnych programów komputerowych. Osoby, które dobrze czują się w takiej tematyce zawsze znajdą u kogoś zatrudnienie lub też samodzielnie będą mogli zaoferować komuś swoje usługi, pozostając na etapie samozatrudnienia. Szkolenie z programów komputerowych może okazać się dobrą inwestycją na przyszłość. 

Kurs Blender – tworzenie grafik 3D

Jednym z przydatnych szkoleń okazać się może kurs Blender, który dostępny jest w wielu formach dla wszystkich chętnych osób. Blender jest jednym z programów, który można bezpłatnie ściągnąć z internetu. Szkolenie z tego programu pozwala na modelowanie przy użyciu siatki obiektu, nakładanie i mapowanie tekstur na powierzchni, obracanie, konwertowanie, zaznaczanie obiektów. Kurs pomoże wszystkim uczestnikom dowiedzieć się jak tworzy się mockupy. Jak manipuluje się w scenie oświetleniem oraz ustawieniem kamer? Czym są modyfikatory i dlaczego są one tak ważne? Pytań jest wiele, a program pozwoli na uzyskanie wszystkich satysfakcjonujących odpowiedzi, dzięki czemu obsługa programu będzie łatwiejsza.