Dom i Wnętrze

Wybierz leżak ogrodowy i ciesz się komfortem w ogrodzie

Leżak ogrodowy to jedna z propozycji chętniej wybieranych przez klientów sklepów meblowych. Mebel taki nie tylko podniesie poziom naszego odpoczynku, ale też pozwoli na relaks blisko natury. Jakie rozwiązania ogrodowe wykorzystywać w naszych przydomowych strefach relaksu? Czy leżak ogrodowy to jedyna opcja?

Leżak ogrodowy nie tylko dla miłośników leniuchowania

Dawniej leżak ogrodowy kojarzył nam się z ciężkim meblem, którego przesuwanie czy przenoszenie sprawiało wiele problemów. Dzisiaj wiemy, że leżak ogrodowy możemy być lekki i funkcjonalny – mówią producenci mebli ogrodowych. Nowoczesny leżak ogrodowy zaskoczy nas przede wszystkim wyglądem, ale i trwałością. Leżaki ogrodowe tworzone są dzisiaj z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Stelaże tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo, które zabezpieczone jest przed rdzą i wilgocią. Lekki metal sprawia też, że końcowa waga leżaka nie jest duża, a jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemów.

Leżaki ogrodowe posiadają regulowane zagłówki, które możemy dopasować do naszch potrzeb. Dzięki tej regulacji możemy wygodnie czytać, leżeć czy się opalać. Wnętrze leżaka wypełnia trwała siatka, która zapewni komfort podczas długich godzin w ogrodzie czy na tarasie. Leżak ogrodowy dostępny jest w wielu opcjach, np. z podłokietnikami lub bez.

Leżak ogrodowy… i co dalej?

Jak sprawić, aby taras czy ogród były miejscami odpowiednimi do wypoczynku? Leżak ogrodowy to nie wszystko! Zadbajmy o komfort bliskich – wybierzmy niewielki komplet wypoczynkowy składający się z kilku foteli i stolika kawowego lub też sofę narożną – meble takie z pewnością podniosą poziom wygody i pozwolą korzystać z pięknej pogody znacznie częściej!