Ciekawe

Wygody i bezpieczny wózek dla naszego dziecka

Wspólne spacery z dzieckiem to chwile, które warto odpowiednio celebrować – nie ma co do tego wątpliwości. Pogoda czy pora roku nie ma znaczenia: najważniejszy jest odpowiednio dobrany wózek, który pozwoli na wspólnie poznawać świat i przemierzać kolejne kilometry. Jaki wózek wybrać, aby zapewnić komfort sobie i dziecku? Oto kilka propozycji!

Nowoczesne wózki spacerowe: odpowiednie na cały rok!

Myśląc o wózkach spacerowych większość z nas pomyśli o wózkach wykorzystywanych wyłącznie w ciepłych okresach roku, czyli od wiosny do jesieni. Nic bardziej mylnego: nowoczesne wózki spacerowe, np. oferowane na stronie espiro.pl to produkty całoroczne, które pozwolą na bezpieczne spacerowanie z maluchem bez względu na porę roku. Innowacyjne wózki odznaczają się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale również eleganckim wyglądem i trwałymi materiałami.

Wózki spacerowe są przede wszystkim lekkie – jest to zasługą zastosowania aluminiowego stelaża, który pozwala na bezproblemowe podnoszenie wózka. Sama konstrukcja pomyślana została w taki sposób, aby wózek mógł być składany i np. wkładany do bagażnika samochodowego. Takie rozwiązanie sprawia, że wózek może pojechać z nami na rodzinne wakacje, co znacząco ułatwi nam przemieszczanie się. Warto także zwrócić uwagę na amortyzację kół – dzięki temu rozwiązaniu możemy prowadzić wózki po nierównym podłożu bez utraty komfortu!

Wózki w typie 3w1 – co warto o nich wiedzieć?

Jednymi z najchętniej wybieranych modeli wózków są wózki 3w1. Wózki te posiadają 3 wymienne elementy, które stosujemy w zależności od potrzeb i wieku dziecka. Na składanym stelażu początkowo umieszczana jest bezpieczna i obszerna gondola lub nosidło. Kiedy dziecko podrośnie elementy te wymieniane są na klasyczne siedzisko z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, barierką ochronną.